اینترنت TD-LTE چیست؟

اینترنت TD-LTE چیست؟

اینترنت TD-LTE چیست؟

اینترنت TD-LTE

اینترنت TD-LTE، نسل جدید اینترنت ثابت بی سیم

اینترنت TD-LTE جدیدترین و آخرین نسل از اینترنت ثابت بی سیم است که به نسبت سایر فناوری های اینترنت ثابت مانند ADSL و WIMAX دارای سرعت بالاتری می باشد. این فناوری به جز سرعت بالا، مزیت های فراوان دیگری نیز برای کاربران خود به همراه می آورد و باعث می شود که تجربه ی شیرین تری از کار با اینترنت داشته باشند.

برای مثال از دیگر مزیت های اینترنت TD-LTE، می توان به قابلیت جا به جایی آسان، عدم نیاز به خط تلفن، نداشتن مشکل نویز خط تلفن، نبود مشکلات محدودیت ظرفیت مرکز مخابراتی و نصب و راه اندازی در کم تر از 48 ساعت اشاره کرد.

حال این سوال مطرح می شود که ما چگونه می توانیم از فناوری TD-LTE استفاده کنیم؟

ابتدا باید یکی از شرکت های ارائه دهنده این سرویس را انتخاب کنید، بعد از آن به یک سیم کارت و یک مودم برای راه اندازی اینترنت TD-LTE خود نیاز دارید.(شرکت های ارائه دهنده، آن ها را در اختیارتان قرار می دهند). البته باید بدانید که سیم کارت های مناسب برای فناوری TD-LTE با سیم کارت های معمولی متفاوت بوده و فقط می توانند داده ها را ارسال و دریافت نمایند.

مودم های این سرویس نیز، منحصر به خود این فناوری می باشند و نمی توان برای راه اندازی آن ها از مودم های WIMAX و یا ADSL استفاده نمود. بعد از آن که مودم و سیم کارت خود را دریافت کردید، حال می توانید به راحتی با کمک کابل و یا از طریق وای فای به مودم خود متصل شوید و از اینترنت پر سرعت خود نهایت لذت را ببرید.

TD-LTE نیز مانند سایر فناوری های اینترنت، بسته های اینترنتی دارند و هر بسته متناسب با نیاز شما حجم و سرعت متفاوتی دارد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *