خدمات اینترنت بی‌سیم نسل 4 ثابت موسوم به TD-LTE، یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین فن‌آوری‌های اتصال به اینترنت در دنیاست که هم‌اکنون توسط آواگستر با سرعت بسیار بالا (تا 40 مگابیت) عرضه شده است. این سرویس با دارا بودن قابلیت جابه‌جایی (Portability) در سراسر کشور، تجربه‌ی جدیدی به کاربران ارایه می‌دهد.

+ADSL2 یا خط دیجیتالی نامتقارن، نوعی ارتباط پرسرعت دیتا جهت دسترسی به اینترنت است که از طریق خطوط تلفن معمولی بدون اشغال شدن خط تلفن تا 24 مگابیت در ثانیه ارایه می‌گردد.

آواگستر اولین سرویس‌دهنده اینترنت بی‌سیم ثابت اشتراکی در تهران از سال 1385 تا کنون است. این سرویس امکانی را فراهم می‌آورد که کاربر با نصب یک دستگاه گیرنده بی‌سیم (CPE) از ارتباط اینترنت یا اتصال بین شعب با سرعت بسیار بالا (تا 100 مگابیت) به صورت متقارن یا نامتقارن بهره‌مند گردد.

وای فای عمومی یا Hotspot  یکی از خدمات آواگستر جهت اتصال به اینترنت است که در اماکن عمومی منتخب راه‌اندازی و ارایه می‌شود. با این سرویس، عموم مردم می‌توانند در مکان‌هایی که آواگستر نسبت به راه‌اندازی آن اقدام نموده است، از طریق WiFi ، تنها با چند کلیک از اینترنت با سرعت بالا بهره‌مند گردند

در بسیاری از برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری، به دلیل نبود زیرساخت‌های خطوط تلفن مسی (فیبرنوری بودن یا عدم وجود خط تلفن) امکان استفاده از سرویس‌های اینترنت پرسرعت +ADSL2 از ساکنین سلب شده است. آواگستر در این سرویس تجهیزات ارایه خدمات را در درون مجتمع نصب می‌نماید تا کلیه‌ی ساکنین بتوانند از اینترنت پرسرعت بهره‌مند گردند.

دسترسی به پهنای باند اینترنت اختصاصی به وسیله انواع روش‌ها و فن‌آوری‌های موجود در ایران (وایرلس، اینترانت، IXP و…) تخصیص تمام ظرفیت پهنای باند خریداری شده در همه ساعات شبانه روز به مشتری، ظرفیت بالا از 1 مگابیت تا 100 گیگابیت برثانیه و قابلیت گسترش نقاط به سادگی از مهم‌ترین مزیت‌های پهنای باند اختصاصی آواگستر می‌باشد.

یکی از خدمات ارایه شده در واحد راه‌کارهای خاص آواگستر، مشاوره، طراحی، مستندسازی، اجرا و پشتیبانی از شبکه‌ها و سرویس‌های تحت شبکه شرکت‌ها و سازمان‌ها و تأمین نیاز‌های خاص ایشان می‌باشد. در این زمینه‌، با بهره‌گیری از نیرو‌های کارآزموده و متخصص دارای مدارک معتبر شبکه با سابقه‌ قریب به دو دهه در این صنعت، پس از شناخت و درک نیاز مشتری به درخواست‌هایشان جامع عمل پوشانده ‌می‌شود

یکی از خدمات کلیدی آواگستر برای سازمان‌ها و شرکت‌های متوسط و بزرگ، ارایه راهکارها‌ی شبکه مجازی و اتصال شعب بر روی شبکه عمومی به منظور انتقال ترافیک خصوصی است. مشتریان این خدمات می‌توانند شبکه‌های داخلی (LAN) شعب مختلف خود در سراسر کشور (یا جهان) را به یکدیگر متصل نموده و از مزایای آن بهره‌مند گردند.

این خدمات بر روی سیم مسی در مجتمع‌ها و برج‌های تجاری و مسکونی و بر روی تلفن‌های معمول و رایج عرضه می‌گردد. پیش‌نیاز این سرویس، تحت پوشش قرار گرفتن برج محل زندگی مشتری توسط آواگستر می‌باشد. همچنین، مشتریان سرویس‌های اینترنت ثابت آواگستر مبتنی بر TD-LTE، ADSL2+ و غیره می‌توانند بر روی مودم خود تا دو خط تلفن ثابت داشته باشند.