عوامل اتمام سریع حجم اینترنت

عوامل اتمام سریع حجم اینترنت

عوامل اتمام سریع حجم اینترنت

حجم اینترنت

با برخی از عوامل اتمام سریع حجم اینترنت آشنا شوید.

امروزه با توجه به تغییرات تکنولوژی، سبک زندگی مردم نیز تغییر پیدا کرده است. ما روزانه بسیاری از وقت خود را در اینترنت می گذرانیم. به کمک آن بسیاری از کارهای شخصی و یا کارهای مربوط به کسب و کار خود را انجام می دهیم و یا ممکن است برای سرگرمی از آن استفاده نماییم.

دلیل استفاده شما از اینترنت هرچه که باشد، وقتی دسترسیتان به آن قطع می شود حس خوبی نخواهید داشت و احتمالا می خواهید که سریعا آن را وصل کنید.

یکی از دلایل رایج قطع شدن دسترسی ما به اینترنت تمام شدن حجم آن است. در واقع تمام شدن زود هنگام حجم اینترنت یکی از دغدغه های بسیاری از افراد در این روز ها به حساب می آید.

ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی چندین موردی که باعث تمام شدن سریع حجم اینترنت می شود، بپردازیم:

استفاده از فیلتر شکن ها و پروکسی ها

شاید شما ندانید اما فیلتر شکن ها و پروکسی ها حجم بسیار زیادی از اینترنت شما را مصرف می کنند. پس بهتر است تا آن جا که می توانید از فیلتر شکن ها استفاده نکنید و یا در زمانی که بهشان احتیاج ندارید، آن ها را خاموش کنید.

به روز رسانی نرم افزارهای کامپیوتری

در برخی از نرم افزارها، گزینه Auto update وجود دارد و در صورتی که این گزینه فعال باشد به صورت خودکار به روز رسانی انجام می دهد و این امر از حجم اینترنت شما می کاهد. پس اگر نمی خواهید این نرم افزارها به خودی خود آپدیت شوند، این گزینه را غیر فعال نمایید.

باز نمودن صفحات اینترنت

به شما پیشنهاد می شود که زمانی که وب گردیتان به پایان رسید، فورا صفحات وبسایت را ببندید؛ زیرا وجود عکس ها و فایل های گیف و … در سایت ها باعث می شود حجم اینترنتتان مصرف گردد.

کلمه عبور مودم وایرلس

در صورت داشتن مودم وایرلس، حتما برای آن کلمه عبور مناسب در نظر بگیرید. این کار باعث می شود تا بتوانید تا حد زیادی از نفوذ افراد سودجو جلوگیری کنید.

توصیه می شود هر چند وقت یک بار نیز پسوردتان را عوض نمایید.

منبع: click.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *