مشخصات احتمالی آیپدهای 2019

مشخصات احتمالی آیپدهای 2019

مشخصات احتمالی آیپدهای 2019

آیپد 2019

منتظر تغییرات زیادی، در آیپد 2019 نباشید.

به طرفداران اپل این مژده را می دهیم که اپل به دنبال این است که امسال آیپد جدیدی را به بازار عرضه نماید.

اما ظاهرا، این آیپد جدید تغییرات چشمگیری نسبت به مدل فعلی نخواهد داشت و احتمالا در آیپد 2019 نیز شاهد تاچ ID و جک هدفون 3.5 میلی متری، خواهیم بود.

برخی منابع اعلام کرده اند که در این مدل جدید، اندازه صفحه نمایش آیپدها افزایش خواهند یافت و از صفحه نمایش 9.7 اینچی در مدل 2018 به صفحه نمایش 10 الی 10.2 اینچی تغییر می یابند.

این در حالی است که برخی منابع مانند نشریه ژاپنی مک اوتاکارا معتقدند که در آیپدهای جدید شاهد تفاوت خاصی نسبت به مدل فعلی نخواهیم بود.

هم چنین باید یادآور شویم که این قضیه در مورد مینی آیپدها نیز صادق است و تغییرات زیادی متوجه آن ها نیز نخواهد شد.

با توجه به این تغییرات جزئی انتظار می رود که قیمت آیپدهای جدید افزایش خاصی نداشته باشند و مشابه سال گذشته شاهد قیمتی حدود 329 دلار باشیم.

به طور کلی می توان گفت که کمپانی اپل قصد دارد، برای یک سال دیگر نیز از طرح های کنونی تبلت های خود بهره ببرد و بعد از آن، تغییراتی ساختاری در تبلت هایش ایجاد نماید.

مدل جدید دیگر محصولات اپل

اپل احتمالا مدل جدیدتری از برخی گجت هایش را فعلا معرفی نکند و به پشتیبانی از محصولاتی مانند اپل پنسل کنونی ادامه دهد.

البته با توجه به تنوع وسیعی که دیگر برند ها در محصولات و گجت هایشان داشته اند و این که طرفداران اپل منتظر محصولات جدید این کمپانی هستند؛ احتمالا در آینده ای نزدیک شاهد گجت ها و محصولات جدید و متنوعی از جانب اپل باشیم.

محصولاتی مانند عینک های واقعیت افزوده و هم چنین گوشی های تاشو و … که این روز ها بازارشان بسیار داغ است و توجه بسیاری از مردم را در نقاط مختلف دنیا به خود جلب کرده اند.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *