مصاحبه مدیریت عامل با نشریه صنعت و توریسم

مصاحبه مدیریت عامل با نشریه صنعت و توریسم

مصاحبه مدیریت عامل با نشریه صنعت و توریسم

Behdad Kalantari

چشم انداز آواگستر برای نسل جدید تلفن‌های ثابت و خدمات اینترنت پرسرعت سراسری

 

بهدادکلانتری مدیرعامل و مؤسس شرکت آواگستر در گفتگو با خبرنگار توریسم پرس گفت:

آواگستر در سال 1380 ثبت گردید و اولین فعالیت آن فروش کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌الملل با برندهای آواگستر، کلیک آنلاین و ایزی‌تِل و پس از آن راه اندازی سرویس اینترنت هوشمند بوده است. در سال 1395 با تغییرات پروانه موفق به اخذ مجوز کشوری ارایه خدمات ارتباطی ثابت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده و هم اکنون با افزایش پوشش شبکه خود در سطح کشور سرویس‌های اینترنتی و ارتباطی را به کاربران خانگی و شرکتی ارایه می‌نماییم.

امسال اولین حضور آواگستر در رویدادهای نمایشگاه‌های و با هدف‌ توسعه و افزایش نمایندگی‌ها در سطح کشور، معرفی برند آواگستر به عموم جامعه، و معرفی سرویس‌های جدید خود به بازار بوده است که خوشبختانه با استقبال خوب مخاطبان قرار گرفته‌ایم.

خدمات آواگستر در نمایشگاه الکامپ

آواگستر با دریافت پروانه خدمات ارتباطی ثابت موسوم به سروکو عملاً به همه حوزه‌های خدمت رسانی آن هم در سطح کشور ورود نموده است. خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت (OWA) از قدیمی‌ترین سرویس‌های ما در تهران بوده که در حال گسترش آن به سایر شهرهای کشور با سرعت‌های بالا هستیم. برای سازمان‌ها و شرکت‌ها در سراسر کشور سرویس پهنای باند اختصاصی را با تعرفه‌های رقابتی و پشتیبانی 24 ساعته در سبد خدمات خود قرار داده‌ایم. همچنین، با عقد قرارداد با اپراتورهای شبکه (FCPها) سرویس اینترنت پرسرعت ADSL2+ و VDSL را در بیش از 1400 مرکز مخابراتی راه اندازی و فعال نموده‌ایم. به دلیل مشکلاتی که برخی از کاربران با خطوط تلفن در کشور مواجه هستند (مانند فیبرنوری بودن خطوط یا پر شدن ظرفیت مراکز مخابراتی) به زودی اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت را بر بستر فن‌آوری نسل چهار (TD-LTE) عرضه خواهیم نمود. از دیگر خدمات ویژه‌ای که آواگستر به بازار عرضه نموده است، نسل جدید تلفن‌های ثابت با قابلیت جابه‌جایی و بر بستر آی پی (VoIP) است که انقلابی در تلفن ثابت محسوب می‌شود.

کلانتری در پاسخ به سوال خبرنگار توریسم پرس در مورد دلیل استفاده کاربران از خدمات اینترنتی آواگستر گفت: آواگستر با پیشینه 16 ساله خود از توانمندی و تخصص بلوغ یافته در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و پشتیبانی به کاربران برخوردار است و با سرویس‌های جدیدی که با تعرفه‌های جذاب به بازار عرضه می‌نماید، سهم مطلوبی از بازار برای خود متصور است. هم اکنون هزاران کاربر اینترنتی در کشور عضو خانواده آواگستر هستند و بر این تعداد روزانه افزوده می‌شود.

 

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ و چطور می‌بینید؟

مدیرعامل آواگستر مهمترین دستاورد نمایشگاه بیست و چهارم را آشنایی بیشتر و تبادل تکنولوژی روز دنیا با سایر همکاران و مردم بیان کرد و بازدید عموم و کارشناسان از نمایشگاه را بسیار مهم و موثر دانست.

کلانتری در پایان از برنامه‌ای مدون برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در بخش خدمات سازمانی اینترنتی و نسل جدید تلفن‌های ثابت بر بستر IP  خبر داد و از خبرنگار هفته نامه صنعت و توریسم تشکر و قدردانی نمود.

 

منبع: وب سایت صنعت و توریسم

نشانی خبر: لینک به سایت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *