در دنیای کنونی، دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد تبدیل به یکی از ملزومات اساسی برای بنگاه‌های خصوصی و دولتی شده است. خدمات پهنای باند و راه‌کارهای ارتباطی تجاری آواگستر (Broadband Solutions) به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از امکانات بهتر و مطمئن‌تری نسبت به روش‌های اشتراکی نظیر xDSL جهت ارسال و دریافت اطلاعات، بهره‌مند گردید. آواگستر با دید همکاری تجاری و استراتژیک، همواره در کنار شما خواهد بود تا نسبت به رقبای خود موفقیت‌های چشم‌گیرتری داشته باشید. این خدمات بر روی بسترهای ارتباطی رادیویی (Wireless) و مبتنی بر سیم نظیر خطوط تلفن، اینترانت کشوری (IXP، Intranet، و …) و فیبرنوری قابل دسترس می‌باشد.

استفاده از فن‌آوری با قابلیت اطمینان بالا با استفاده از خطوط انتقال بر پایه فیبرنوری و مایکروویو، تخصیص تمام ظرفیت پهنای باند خریداری شده در همه ساعات شبانه روز به مشتری، ظرفیت بالا از 1 مگابیت تا 100 گیگابیت برثانیه و قابلیت گسترش نقاط به سادگی و ایجاد شبکه ارتباط داخلی (بین شعب) از مهم‌ترین مزیت‌های پهنای باند اختصاصی آواگستر می‌باشد.

به زودی …

به زودی …

برخی از پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول شما در خصوص خدمات و محصولات آواگستر در این صفحه قرار داده شده‌اند

پرسش‌های متداول فروش

آیا در سرویس‌های TD-LTE امکان جابه‌جایی وجود دارد؟

بله، در سرویس‌های TD-LTE آواگستر، شما می‌توانید با جا به جا کردن مودم خود از یک منطقه یا شهر به شهر دیگر، از اینترنت پرسرعت خود استفاده نمایید. برای این کار کافی‌ست منطقه‌ مورد نظر تحت پوشش شبکه ما باشد.

جهت خرید و ثبت نام بسته‌های جشنواره‌های فروش ویژه آواگستر، به این صفحه مراجعه فرمایید.