در دنیای کنونی، دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد تبدیل به یکی از ملزومات اساسی برای بنگاه‌های خصوصی و دولتی شده است. خدمات پهنای باند و راه‌کارهای ارتباطی تجاری آواگستر (Broadband Solutions) به کسب و کار شما کمک می‌کند تا از امکانات بهتر و مطمئن‌تری نسبت به روش‌های اشتراکی نظیر xDSL جهت ارسال و دریافت اطلاعات، بهره‌مند گردید. آواگستر با دید همکاری تجاری و استراتژیک، همواره در کنار شما خواهد بود تا نسبت به رقبای خود موفقیت‌های چشم‌گیرتری داشته باشید. این خدمات بر روی بسترهای ارتباطی رادیویی (Wireless) و مبتنی بر سیم نظیر خطوط تلفن، اینترانت کشوری (IXP، Intranet، و …) و فیبرنوری قابل دسترس می‌باشد.

استفاده از فن‌آوری با قابلیت اطمینان بالا با استفاده از خطوط انتقال بر پایه فیبرنوری و مایکروویو، تخصیص تمام ظرفیت پهنای باند خریداری شده در همه ساعات شبانه روز به مشتری، ظرفیت بالا از 1 مگابیت تا 100 گیگابیت برثانیه و قابلیت گسترش نقاط به سادگی و ایجاد شبکه ارتباط داخلی (بین شعب) از مهم‌ترین مزیت‌های پهنای باند اختصاصی آواگستر می‌باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره 2862 021 تماس و یا از طریق فرم امکان سنجی رایگان درخواست خود را برای کارشناسان ما ثبت نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

فرم درخواست امکان‌سنجی رایگان

برخی از پرسش‌ها و پاسخ‌های متداول شما در خصوص خدمات و محصولات آواگستر در این صفحه قرار داده شده‌اند

پرسش‌های متداول فروش

آیا آواگستر برای خدمات خود توافقنامه سطح کیفی خدمات (SLA) ارائه می‌دهد؟

بله، آواگستر به منظور ایجاد آرامش خیال در مشتریان خود از سطح کیفی خدمات پهنای باند اختصاصی، SLA به آن‌ها ارائه می‌دهد تا از میزان در دسترس بودن سرویس، حداقل Ping Time های گارانتی شده بر روی مسیرهای مختلف و مدت زمان دریافت اولین پاسخ از سمت آواگستر آگاه باشند.

پوشش شبکه آواگستر چگونه است؟

آواگستر دارای پوشش وایرلسی در تعدادی از شهرهای کشور و شبکه گسترده فیبرنوری در سراسر کشور می‌باشد که از طریق آن می‌توان به بسیاری از کسب و کارها و اشخاص حقیقی و حقوقی سرویس ارایه نمود.

آیا دسترسی مانیتورینگ به من داده می‌شود؟

بله، کلیه‌ی مشتریان سرویس‌های پهنای باند اختصاصی می‌توانند از داشبورد کاربری خود از میزان استفاده خود باخبر شوند.

آیا امکان ارایه IP استاتیک روی این سرویس وجود دارد؟

بله، سرویس‌های پهنای باند اختصاصی می‌توانند به تعداد مورد نیاز آی پی اختصاصی (استاتیک) داشته باشند.

آیا محدودیتی روی پروتکل‌ها اعمال می‌شود؟

خیر، سرویس‌های اختصاصی آواگستر به صورت Full Protocol عرضه می‌گردند.

آیا هزینه‌ای برای امکان سنجی دریافت می‌شود؟

خیر، امکان سنجی سرویس‌های اختصاصی آواگستر به صورت رایگان می‌باشد.

جهت خرید و ثبت نام بسته‌های جشنواره‌های فروش ویژه آواگستر، به این صفحه مراجعه فرمایید.