آواگستر؛ از گذشته با شما

در حال حاضر، آواگستر با در اختیار داشتن گسترده‌ترین شبکه ارتباطی کشور با همکاری شرکت‌های توانمند مخابراتی و بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات روز دنیا در لایه‌های مختلف شبکه، طیف گسترده‌ای از خدمات دسترسی به اینترنت ثابت از طریق فن‌آوری‌های گوناگون سیمی و بی‌سیم نظیر xDSL، اینترنت نسل 4 (4G LTE)، WiFi، Fixed Wireless، Public WiFi، و… ، ارایه پهنای باند اختصاصی اینترنت و اینترانت، خدمات مرکز داده‌ها و رایانش ابری (Cloud Datacenter)، نسل جدید تلفن اینترنتی (NGN)، تلفن بین‌الملل، ارایه خدمات شبکه‌های کامپیوتری محلی و گسترده، راه‌کارهای اتصال بین دفاتر و شعب و ایجاد بسترها و خدمات فیبر‌نوری در سطح کشور، و دیگر خدمات ارزش افزوده در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات را با کیفیتی شایسته، امنیتی بالا و پشتیبانی شبانه‌روزی به مشتریان عرضه می‌نماید.

مجموعه مدیران و کارشناسان آواگستر، چشم انداز خود را دستیابی به جایگاه برترین و تحسین‌ شده‌ترین شرکت ارتباطی ثابت در سراسر کشور تا پایان سال 1400 قرار داده و با پیاده‌سازی الگو‌های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی و استفاده از استانداردها و Best Practiceها در تمام سطوح سازمانی، همواره با تلاش و پشتکار شبانه‌روزی به دنبال ارتقای سطح کیفی خدمات خود، دست‌یابی به جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دستیابی به رضایت‌مندی و خشنودی مشتریان و ذی‌نفعان می‌باشند.

گفتنی‌ست، آواگستر با کسب کرسی در پنجمین دوره کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، به عنوان عضو کمیسیون برگزیده شده است.

شرکت آواگستر سرو فعالیت خود را از سال 1380 در زمینه ارایه خدمات اینترنتی و فن‌آوری اطلاعات آغاز نمود. آواگستر در زمره اولین شرکت‌های اینترنتی در ایران محسوب می‌گردد که پس از اخذ پروانه خود از شرکت مخابرات ایران، خدمات اینترنت Dialup، اینترنت هوشمند، تلفن بین‌الملل و خدمات میزبانی وب را با برندهایی همچون آواگستر، کلیک آنلاین و ایزی‌تِل به بازار عرضه می‌نمود. همزمان با گسترش شبکه اینترنت در ایران در آن سال‌ها، و افزایش روزافزون تقاضا برای استفاده از اینترنت، در سال 1384 به صورت رسمی پروانه ارایه خدمات اینترنت (ISP) را از وزارت پست و تلگراف و تلفن وقت دریافت کرد و تاکنون با بهره‌گیری از نیروهای انسانی کارآزموده و متخصص و به‌کارگیری تجهیزات روز دنیا خدمات خود را به صدها هزار کاربر در ایران عرضه نموده است. گفتنی‌ست، آواگستر اولین شرکت ارایه دهنده خدمات اینترنت بی‌سیم ثابت (FWA) در تهران است.

در سال 1395 و با صدور پروانه ارایه خدمات ارتباطی ثابت به صورت سراسری تحت عنوان Servco توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور (در راستای اجرای قانون سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران) آواگستر موفق به احراز شرایط و دریافت پروانه مذکور گردید و به این ترتیب بیش از پیش مصمم است با تکیه بر قریب به 2 دهه تجربه و تخصص خود در این صنعت، با تقویت جایگاه خود در بازار خدمات ارتباطی کشور، دامنه‌ی وسیعی از خدمات و راه‌کارهای نوآورانه و کارساز اینترنت، شبکه و فن‌آوری اطلاعات را به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کاربران خانگی ارایه نماید.

دانلود بروشور شرکت

نشان تجاری آواگستر

شرکت آواگستر سرو در راستای احترام به مشتریان و ایجاد ارتباط مناسب و به روز با مخاطبین، نسبت به طراحی مجدد لوگو خود اقدام نموده است.

در این طرح، علاوه بر زیبایی شناسی سعی شده به اطمینان مشتریان پاسخ مناسبی داده و به غرور و حس افتخار سازمانی برای این خدمت‌رسانی پرداخته شود. المان‌های مثلث شکل نمایه مشتریان و سال‌های پایداری ماست که همچون کوه و تکیه گاهی مناسب در فراز و نشیب‌ها همراه همیشگی ما بوده‌اند و به طور کلی کلمه AVA نیز در آن دیده می‌شود.

نمای کلی لوگو، علاوه بر سادگی و نرمی، انعطاف‌پذیری برند را نمایش می‌دهد. استفاده از مثلث شخصیتی، مفهوم برنده و صریح را در بر دارد که در عین حال نمادی از تفكر و روشنایی است و متساوی الاضلاع بودن مثلث‌های برند آواگستر، نماد تناسب و هماهنگی است. تیزی گوشه‌ها به سرعت و حرکت برند اشاره دارد و خطوط اضافه شده به کار حس ارتباط و امواج را القاء می‌نماید.

ما سعی نموده‌ایم تا نمایانگر مجموعه‌ای باشیم که با ایمان و عزم راسخ در جهت اهداف بزرگ خود که سرآمد آن‌ها جلب رضایت مشتری است قدم بر‌میدارد. انتخاب رنگ آبی نشان دهنده صداقت و امنیت برند آواگستر طی تمامی این سال هاست.

تجربه و افتخار خدمت‌رسانی

0 سال

تجربه و افتخار خدمت‌رسانی
ظرفیت پهنای باند اینترنت داخلی و بین‌الملل

0گیگابیت

ظرفیت پهنای باند اینترنت داخلی و بین‌الملل
خدمات خانگی و سازمانی

0مشترک

خدمات خانگی و سازمانی