اینترنت مرکزی

شبکه آواگستر با تجربه ای 14 ساله در ابعاد مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات آمادگی ارائه سرویس اینترنت مرکزی به ساکنین محترم مجتمع های مسکونی را دارد. تجهیز کردن ساختمان به اینترنت مرکزی محدودیت هایی از قبیل فقدان پورت ADSL،فیبر نوری بودن خطوط و ...را مرتفع میکند و امکان استفاده از خدمات با کیفیت بالا را فراهم میکند. تجربه نشان داده که استفاده از اینترنت مرکزی به لحاظ مدیریت یکپارچه پشتیبانی و صرفه ی مالی با صرفه تر از دریافت سیستم های دیگر برای هر شخص میباشد. پیشنهاد ما به شما این است که لذت تجربه ی یک سرویس جدید را به خود بدهید که این نیز فرصتی برای ما خواهد بود که تفاوت ها را به شما نشان دهیم.

امکانات اینترنت مرکزی:
  • ترافیک نیم بهای شبانه.
  • ارائه پهنای باند نامحدود.
  • تجهیزات امانی ویژه اینترنت مرکزی ساختمان ها، برج ها و مجتمع ها.
  • بهره مندی از تخفیفات ویژه اینترنت مرکزی ساختمان.
  • واحد فروش و پشتیبانی 24 ساعته ویژه جهت ساختمان ها.
  • مقرون به صرفه بودن هزینه راه اندازی برای مشترک نسبت به سایر سیستم های اینترنتی.
  • عدم افت سرعت به دلیل نزدیکی مرکز سرویس (مستقر در ساختمان)

سفارش تعرفه

سوالات متداول

نصب تجهیزات سرویس اینترنت مرکزی به صورت رایگان بوده و تجهیزات تا زمانی که کاربران از سرویس اینترنت ما استفاده می کنند به صورت امانی می باشد. بنابراین نصب اولیه این تجهیزات برای ساختمان هیچ هزینه ای در بر ندارد. جهت نصب سرویس اینترنت مشترکین نیز حتی الامکان سعی می شود از تجهیزات خود مشترکین استفاده شود تا مشترک هزینه های کمتری را متقبل شود.
با توجه به نوع قرار داد، از زمان بستن قرارداد تا 24 ساعت پس از عقد قرارداد متغیر می باشد. نصب واحد های ساختمان نیز نهایتا 24 ساعت پس از نصب و راه اندازی سرویس اینترنت مرکزی مقدور می باشد.
خیر. سرویس اینترنت ارائه شده به کاربران برای هر واحد اختصاصی است و هر واحد حساب کاربری مختص به خود را دارا می باشد. از این رو سرعت اینترنت واحد ها نمی تواند بر روی یکدیگر تاثیرگذار باشد
عمده ترین ویژگی سرویس اینترنت مرکزی مانیتورینگ آن توسط واحد پشتیبانی به صورت 24 ساعته می باشد. به این صورت که در صورت مشاهده هر گونه مشکل در ارائه خدمات، پیش از اعلام آن از سوی کاربران و یا مدیران طرف قرارداد، شرکت آواگستر خود نسبت به رفع مشکل اقدام می نماید.

خدمات دیگر

اینترنت پرسرعت

اینترنت پرسرعت بیسیم آواگستر با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته است زندگی امروزما را به سوی آسایش بیش‌تری سوق دهند. در این سرویس با استفاده از تکنولوژی WiFi ارتباط از محل مورد نظر تا یکی از پاپ سایتها به صورت point to point برقرار می گردد و اینترنت با سرعت بالا در اختیار مشتریان قرار میگیرد. امنیت بالا در انتقال داده‌ها و انعطاف پذیری از دیگر مزایای سرویس بی سیم آواگستر به شمار می‌رود

بیشتر بدانید...

آنتی ویروس

آنتی ویروس آواگستر نرم افزاری قدرتمند برای مشترکین كه نیازمند محافظت در برابر تبهكاران سایبری هستند . در همین راستا و با هدف ارتقاء سطح امنیتی شبکه ، آواگستر، راهکارهای امنیت شبکه را در خدمات خود قرار داده است تا با فراخور نیاز کاربران محصولات خود را عرضه نماید.

بیشتر بدانید

پهنای باند اختصاصی

یکی از پر ظرفیت ترین شرکت های اینترنتی کشور در حوزه ارائه پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، فیبر یا اینترانت و ... می باشد. در همین راستا توسط شبکه وایرلس و pop site های بسیاری، پوشش گسترده ای در شهر تهران و برخی شهرهای کشور ایجاد شده و علاوه بر آن با توجه به شبکه های جامع ارتباطی آسیاتک بر پایه IP-MPLS از شبکه زیر ساخت و لینک های پرظرفیت اینترانتی و هم چنین سایر بستر های انتقال، امکان سرویس دهی خاص برای سازمان ها و شرکت های مختلف مهیا گردیده است.

بیشتر بدانید